K-Swiss Ultrashot 3 Erkek Tenis Ayakkabısı

6.499.00

K-Swiss Ultrashot 3 Tenis Ayakkabısı

Yeni Ultrashot 3, yeni nesil mücadeleci ve güçlü tenis oyuncuları için üretilmiştir. Bu ayakkabı, kortta üst düzeyde performans, destek ve dayanıklılık talep eden oyuncular için üretilmiştir. ATP ve WTA profesyonel sporcuları tarafından tercih edilen Ultrashot 3, Surge 7.0 orta taban teknolojisi ile maksimum enerji dönüşü, sınırsız yanal hareket için 360 Plantar Şasi Desteği ve üstün kavramaya sahip yeni dayanıklı dış tabanla birleştirilmiş Dragguard 7.0 teknolojisine sahiptir.

Ürün Özellikleri:

File saya
Tekstil Yaka Astarı
Kauçuk Dış Taban
CMEVA Orta Taban
Ortholite İç Taban
Teknolojiler:

Surge 7.0: K-Swiss’in özel olarak geliştirdiği bir teknolojidir. Surge 7.0 teknolojisi, ayakkabının tabanında yer alan özel bir yastıklama sistemi ve destekleyici bir yapıya sahiptir. Bu sayede, ayaklarınızı korurken aynı zamanda enerji geri dönüşümü sağlar ve daha rahat bir adım sağlar.

Dragguard 7.0: K-Swiss’in özel olarak geliştirdiği bir teknolojidir ve ayakkabıların dayanıklılığını artırmak için kullanılır. Bu teknoloji, ayakkabının ön kısmında yer alan özel bir koruyucu tabaka olarak tasarlanmıştır. Dragguard 7.0, ayakkabının bu hassas bölgesini aşınmalara ve yıpranmalara karşı korurken, aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Ayakkabı Beden

40, 41, 41.5, 42, 42.5, 43

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“K-Swiss Ultrashot 3 Erkek Tenis Ayakkabısı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.