Tecnifibre XR3 1,25 Paket Tenis Raketi Kordajı

699.00

XR3 1,25 (PU)
Tecnifibre XR3 Naturel tenis kordajı, mükemmel bir temasla, oynanabilirliği daha iyi hale grtirebilmek için tasarlanmıştır.

AÇIKLAMA

XR-3, 3 büyük çaplı monofilamentli yapısı ile konfor, dayanıklılık ve güç niteliklerine ek olarak “Taze” bir dokunuş sağladığından dolayı serinin özel bir multifilament kordajıdır.

Bu serinin özelliği, oyuncunun ipi tamamen kopmadan önce değiştirmesine izin veren bir aşınma göstergesi sunmasıdır. Bu durum, topun çarptığı yerde ipin önemli ölçüde yıpranmasıyla kendini gösterir. Çekirdeğe kadar sıvı poliüretanla emprenye edilmiş birkaç yüz mikrofilamentin birleşimi sayesinde Tecnifibre, oyunculara güç ve performans kazanma fırsatı sunar.

Ana materyal Polyamid, poliüretan, silikon kaplama ve önerilen gerilim 22 ve 25 kg arasındadır, Maksimum gerilim: 32 kg dır ve sıklıkla kordaj koparan oyuncular için önerilmez (< 10 saat oyun). Tel Fransa'da üretilir. PU 400: mükemmel konfor ve dinamik performans için %400 esnekliğe olanak sağlar. 3 Monocore PHP (Polimer Yüksek Performans): dayanıklılığı ve sağlamlığı artırmak için daha büyük çaplı özel yapı anlamına gelir. Polyamid lifler (544) PU 400 ile birleştiğinde topun esnekliğini ve temasını garanti eder. Merkez dışı vuruşlarda tolerans sağlarlar. Son kaplama SPL dayanıklılık adına aşınmayı önler. JAPONYA'DA EN ÇOK SATILAN kordaj, her yönüyle en iyi ip olarak bilinmektedir. ÖZELLİKLER İpin türü: Multifilamentler İp serisi: XR3 Ambalaj: 12 m Renk: Doğal

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tecnifibre XR3 1,25 Paket Tenis Raketi Kordajı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.