Tecnifibre X3-ONE 1,24 Rulo Tenis Raketi Kordajı

13.999.00

X-ONE 1,24 200 m

İki fazlı X-one tenis kordajı, güç ve kontrolün en üst seviyesidir.

AÇIKLAMA

X-ONE BIPHASE kordajı, oynanabilirlik, dayanıklılık ve bütünlük olmak üzere 3 kriter açısından bu serinin en verimli olanıdır.

Bu serinin özelliği, oyuncunun ipi tamamen kopmadan önce değiştirmesine izin veren bir aşınma göstergesi sunmasıdır. Bu durum, topun çarptığı yerde ipin önemli ölçüde yıpranmasıyla kendini gösterir. Çekirdeğe kadar sıvı poliüretanla emprenye edilmiş birkaç yüz mikrofilamentin birleşimi sayesinde Tecnifibre, oyunculara güç ve performans kazanma fırsatı sunar.

Kordajda lider bir marka olan Tecnifibre, başarısını Fransa’da ilk multifilament kordajın tasarım ve üretimine dayandırır. Bu kordajlar, güçleri, rahatlıkları ve niteliklerini zaman içinde koruma konusundaki güçlü yetenekleriyle tanınmakta ve takdir edilmektedir.

Renkler: doğal ana materyal: Poliamid, poliüretan, silikon kaplamalıdır, önerilen gerilim 22 ve 25 kg arasındadır, Maksimum gerilim: 32 kg’dır. Profesyoneller için önerilmez (< 10 saat oyun). İpler Fransa’da üretilir.
PU 400: mükemmel konfor ve dinamik performans için %400 esneklik sağlar. Elastyl® elyaflar (%50): standart PA’ya kıyasla +%12 esneklikle maksimum güç için büyük ölçüde esneklik sağlar.
H²C lifler (%50): daha iyi gerilim direnci için yüksek sıcaklık lifleriyle performansı en üst düzeye çıkarır.
İki fazlı proses yani daha yüksek gerginlik ve daha uzun ömür sağlamak için özel “Ön gerdirme” işlemi uygulanır. Kordajda görünür ve fark edilir iyileşme ve spin arttırır.
Hiçbir kusuru olmaksızın , Dünyanın en iyi tübüler performans gösteren kordajıdır. Maksimum güç için büyük ölçüde esneklik sağlar.

AYRINTILAR

İpin türü: Mulltifilamentler

İp serisi: X-ONE TWO PHASE

Ambalaj: 200m bobin

Renk: Doğal

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tecnifibre X3-ONE 1,24 Rulo Tenis Raketi Kordajı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.